Maserati Ghibli wkracza na salony

Maserati Ghibli wkracza na salony
Jakiś czas temu Maserati zapowiadało nowy model. Potem nieoficjalne zdjęcia wyciekły do Internetu. Teraz nadszedł czas na prezentację modelu
Maserati Ghibli wkracza na salony Nowe Maserati jest podobne do Quattroporte tylko mniejsze. Linie nadwozia są dostojne, jak przystało na samochód z takim rodowodem. Z przodu widzimy lampy, które schodzą się ku sobie oraz grill z charakterystycznym znaczkiem trójzęba.
Maserati Ghibli wkracza na salony Z tyłu Ghibli jest mniej agresywne. Linia dachu łagodnie opada w kierunku bagażnika. Drapieżną duszę ujawnia tylko poczwórna końcówka układu wydechowego. Producent wyposażył Maserati w duże aluminiowe felgi, przez które widać wentylowane tarcze hamulcowe.
Maserati Ghibli wkracza na salony Do napędzania Mserati Ghibli wybrano dwie benzynowe jednostki V6 o mocy 330 lub 410 KM oraz 6-cylindrowego turbodiesla. Napęd przenoszony będzie za pomocą 8-stopniowej automatycznej skrzyni biegów.
Maserati Ghibli wkracza na salony We wnętrzu Maserati Ghibli niczego nie zabraknie. Wykończenie oraz jakość użytych materiałów stoi na najwyższym poziomie. W prezentowanym modelu widzimy wspaniałe połączenie czerwieni, czerni i aluminium.

ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT