Lexus IS - Czas luksusu nadchodzi

Lexus IS - Czas luksusu nadchodzi
W marcu na targach w Genewie pokazany zostanie nowy Lexus IS. Już teraz japoński producent postanowił opublikować ceny na rynek brytyjski

Lexus IS - Czas luksusu nadchodziCharakterystyczny grill, agresywna linia, nowe większe aluminiowe felgi to cechy które wyróżniają nowego Lexusa. Wygląda bardzo dynamicznie i jeżeli prezencja idzie w parze z osiągami, może być poważnym konkurentem dla producentów z Niemiec takich jak BMW czy Audi.
Lexus IS - Czas luksusu nadchodziW nowym IS-ie pracuje silnik V6 o pojemności 2,5-litra i mocy 204 KM lub 3,5-litrowy motor. Do przeniesienia napędu będzie służyła 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów. Każdy model Lexusa będzie wyposażony w system Drive Mode Select, który pozwala na wybór jednego z trzech trybów jazdy: eco, normal lub sport.
Lexus IS - Czas luksusu nadchodziWewnątrz Lexusa wszystko nastawione jest na kierowcę. Zabudowa wręcz otacza stanowisko prowadzącego. W wyposażeniu znajduję się miedzy innymi: nawigacja, automatyczna skrzynia biegów, trójramienna multifunkcyjna kierownica, elektryczne szyby i lusterka oraz wiele innych udogodnień.

Zanim przeczytasz więcej, zobacz inne nasze artykuły:

Lexus IS - Czas luksusu nadchodziW Wielkiej Brytanii podstawowa wersja Lexusa ma kosztować nieco ponad 26 tys. funtów, a wersja hybrydowa IS 300h o 3 tys. funtów więcej. Czekamy z niecierpliwością na polski cennik.

Polecamy Ci także inne nasze artykuły na motospace.pl:

KOMENTARZE

Ładuję komentarze...