Citroen C4 Picasso - pierwsze zdjęcia

Citroen C4 Picasso - pierwsze zdjęcia
Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia nowego Citroena C4 Picasso. Koncern PSA postanowił znowu zamieszać na rynku minivanów

Citroen C4 Picasso - pierwsze zdjęciaNajnowsze Picasso wygląda tak samo jak prezentowany w Genewie koncept Technospace. To bardzo odważny krok, gdy producent wypuszcza wersję produkcyjną w niezmienionej formie, lecz w tym przypadku może to być strzał w dziesiątkę. Nowy Citroen ma ciekawą stylistykę i na pewno nie będzie nudny.
Citroen C4 Picasso - pierwsze zdjęciaCitroen C4 Picasso ma dynamiczną sylwetkę. Z przodu mamy grill o strukturze plastra miodu, a przednie lampy oddzielone są od oświetlenia led do jazdy dziennej. Citroen dysponuje dużą powierzchnią przeszkloną, co zapewne zaowocuje dobrą widocznością.
Citroen C4 Picasso - pierwsze zdjęciaWewnątrz Citroen C4 Picasso nie będzie już tak nowatorski, choć nadal bardzo nowoczesny. Do dyspozycji pasażerów na środku deski rozdzielczej jest system multimedialny, a nad nim zestaw wskaźników oraz zegary. Całość prezentowana jest w bardzo ciekawej brązowo-czarno-aluminiowej kolorystyce.

Zanim przeczytasz więcej, zobacz inne nasze artykuły:

Citroen C4 Picasso - pierwsze zdjęciaNa tylnych siedzeniach widzimy trzy oddzielne fotele, prawdopodobnie niezależnie regulowane. Nowe Picasso zapowiada się smakowicie i czekamy na oficjalną premierę w Polsce.

Polecamy Ci także inne nasze artykuły na motospace.pl:

KOMENTARZE

Ładuję komentarze...