BMW 3 GT - najnowsze dziecko z Bawarii

BMW 3 GT - najnowsze dziecko z Bawarii
Pierwsze oficjalne zdjęcia młodszego brata modelu 5 GT pojawiły się w sieci. Prawdopodobnie zostanie on zaprezentowany na targach w Genewie

BMW 3 GT - najnowsze dziecko z BawariiBMW 3 GT nawiązuje stylistyką do modelu 5 GT. Niestety, pojawiają się już wątpliwości co do design-u samochodu, który najprawdopodobniej nie wszystkim przypadnie do gustu. Ale skoro tęgie głowy z Monachium wymyśliły, że to się opłaca, to potencjalni nabywcy z pewnością już istnieją.
BMW 3 GT - najnowsze dziecko z BawariiPrzód nowego modelu jest taki sam jak w "zwykłej trójce". Tył BMW 3 GT jest ścięty i bagażnik otwiera się wraz z tylną szybą.
BMW 3 GT - najnowsze dziecko z BawariiKokpit Bmw 3 GT praktycznie pozostał bez zmian w stosunku do sedana czy kombi. Jednak ze względu na opadającą linię dachu, z tyłu zapewne ubędzie sporo miejsca nad głowami jadących.

Zanim przeczytasz więcej, zobacz inne nasze artykuły:

BMW 3 GT - najnowsze dziecko z BawariiBmw na razie nie podało żadnych szczegółów na temat wyposażenia czy gamy silników. Podejrzewamy, że będzie niewiele zmian w jednostkach napędowych. Z ciekawością czekamy na oficjalne dane z Monachium.

Polecamy Ci także inne nasze artykuły na motospace.pl:

KOMENTARZE

Ładuję komentarze...